Links to other websites: English

___________`

  Senarai Timbalan Ketua Pengarah Pendidikan, Bahagian Pendidikan Swasta

 
Bil. Nama Tarikh Menjawat Jawatan
1. Puan Hajah Arpah bte Mohamed 16.12.1992 - 30.9.1995 (TPBSG)
1.10.1996 - 19.12.1996 (TKPP)
2. Dato' Sri Nusa Ahmad bin Thaharuddin 1.1.1997 - 13.12.1998
3. En. Yaacob bin Wan Ibrahim   16.1.1999 - 31.5.2001
4. Dato' Hj. Hassan bin Hashim 1.6.2001 - 3.8.2003
5. Tuan Haji Alimuddin bin Mohd Dom 16.10.2003 - sekarang

^Top


Disclaimer: The Ministry of Education, Malaysia shall not be liable for any lost or damage caused by the usage of any information obtained from this website.BPS © 2012 All rights reserved.